Terasy z WPC

 

 Terasy z WPC neboli dřevoplastu jsou moderním a vysoce estetickým prvkem, který se hodí ke každému domu. WPC terasová prkna najdou uplatnění na terasách, venkovních schodištích, okolo bazénů a podobně. Terasa z WPC je odolná, bezúdržbová a bezpečna, jelikož je protiskluzová a nehrozí nebezpečí zapíchnutí třísky.

 WPC terasa u bazénu

 

Druhy terasových WPC prken

 

 Terasová prkna se vyrábí ve spoustě provedeních a barevných odstínech. Pro realizace teras používáme výhradně plné WPC profily, které jsou oproti dutým profilům pevnější, odolnější a tvarově stálejší. terasové profily LAMBODECK, které dodáváme, se vyrábí v 6 barevných odstínech a jsou oboustranné. Na jedné straně jsou klasické drážky a na druhé 3D imitace dřeva. Tyto profily jsme schopni dodat do 3 pracovních dnů po celé ČR včetně potřebného příslušenství.

 

WPC terasové prkno

 

Montáž WPC terasy

 

 Montáž WPC terasy je dobré přenechat odborné firmě, jelikož montáž WPC prken se řídí určitými zásadami, které by laik mohl opomenout. Jedná se zejména o zohlednění tvarových změn v důsledku tepelné roztažnosti materiálu WPC. Pokud se rozhodnete pro montáž WPC terasy svépomocí, je důležité dodržet montážní návod. Provádíme autorizovanou montáž WPC terasových profilů LAMBODECK, na které dodavatel poskytuje plnou záruku 10 let.

 

WPC schody