plotovky WPC

Dřevoplastové plotovky nebo-li plotovky z WPC jsou vynikající pro svojí bezůdržbovost. WPC je zkratka z anglického výrazu wood-plastic composite, což znamená, že jde o materiál vyrobený ze směsi dřevěných částic a odolného polymeru HDPE. Dodáváme a montujeme WPC plotovky vyrobeny výhradně v České republice, jelikož nám jde o kvalitu používáných materiálů a dlouhou životnost. Tyto dřevoplastové plotovky jsou k dostání v průřezech 120x11 mm a 90x15 mm. Povrch WPC plotovek má exkluzivní texturu dřeva. Kromě plotovek dodáme i montážní materiál a poplastované nosníky v barvě plotovek. Montáž dřevoplastových plotovek provádíme zejména v okresech Olomouc a Prostějov.

 

Dostupné barvy WPC plotovek

Plotovka WPC hnědá Plotovka WPC červenohnědá
Hnědá Červenohnědá
 Plotovka WPC písková  Plotovka WPC Šedá
 Písková  Šedá
 Plotovka WPC antracit  
 Antracit  

 

Ceník WPC plotovek

Profil/Délka 1000 mm 1200 mm 1500 mm 2000 mm
120x11 mm 170 Kč/ks 204 Kč/ks 255 Kč/ks 339 Kč/ks
90x15 mm 170 Kč/ks 204 Kč/ks 255 Kč/ks X

 Objednávky plotovek zasílejte na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Výhody WPC plotovek

 Na prvním místě mezi výhodami dřevoplastových plotovek vyrobeních z WPC je jednoznačně jejich bezúdržbovost. Při správné montáži se počítá životnost WPC plotovek na desítky let. Plotovky se nemusejí natírat ani nijak ošetřovat, jako je tomu například u dřevěných plotovek. Materiál, ze kterého jsou plotovky vyrobeny je odolný vůči povětrnostním podmínkám, UV záření, slané i chlorované vodě, hnilobám, dřevokaznému hmyzu a houbám. WPC dřevoplastové plotovky vystavené slunečnímu záření vykazují minimální změny barevnosti v čase. WPC plotovky jsou probarvené ve hmotě, to znamená, že se dají dle potřeby zkracovat.